ED, EDD VE EDDDY

          ED, EDD VE EDDY

Arkadaşlar bu seferki yayınımda sizlere aslında birbirlerine hiç benzemeyen am yinede mahallelerinde en dikkat çeken ve gerektiğinde çok iyi planlar kurup birlik olabilern 3 afacan arkadaşımızı tanıtacağım. Eminim bu 3 ismin kim olduğunu anlamışsınızdır. Ed, Edd ve Eddy. Alttaki yazılarda onların karakter özelliklerinden bahsedeceğim. Evet ilk olarak Ed'den başlamak istiyorum...

  

 ED:

Ed, Edlerin en güçlüsü ve mahallenin en güçlüsüdür.Biraz kaba davrandığında herkes korkar ama aralarında en korkak olanı da  odur. Mahalledeki çoçuklar onu 'ahmak' diye tanımlar.Bilim kurgu ve canavar dergileri okumayı çok sever. Sürekli onu annesine şikayet etmesinden korktuğu için kardeşi Sarah'ın dediklerini yapar.

Şimdi sıra Edd 'e geldi. Alttaki yazıda da onun karakter özelliklerini okuyacaksınız. İsterseniz hemen başlayalım.

  

 


Asıl adı Edward, ama kısaca Edd olarak anılır.. Mahallenin en zeki çocuğudur. Sürekli konuşan, eğitime önem veren ve sürekli deneyler yapan yani kısaca zamanın çoğunu kendini gelecek için hayaller kurmakla geçirir diyebiliriz.Kafasına siyah bir çorap takar ve kimse onun saçının şeklini bilemez.Çok utangaçtır ve şapkasının altındakini herkesten saklar.Buna rağmen Ed ve Eddy saçının şeklini görmüştür.Aynı zamanda Edd, Nazz'a aşıktır. Edlerin okula gittikleri bölümlerde hırka giymiştir okulun içine girdiğinde çıkartır ve kravat takar.Çok temiz bir kişiliğe sahip olması onun dikkat çeken bir özelliğidir.

Yukarda da okuduğunuz gibi Edd utangaç, bilime önem veren, oldukça temiz ve zeki bir kişiliğe sahiptir. Ama acaba Eddy nasıl bir kişiliğe sahip? İşte hepsi altta...

 

  

 EDDY:

'Eddy "Edler"in resmi olmayan lideridir. Aç gözlü, paragöz, çıkarcı, riyakar biridir. Nerdeyse her bölümde mahalle çocuklarının paralarını almaya çalışır.Türlü türlü numaralar dener. Tüm bunlar ise Çenekıran içindir. Çünkü çenekıran onun çok sevdiği bir yiyeceğidir.

Evet böylece bütün Ed' lerin karakter özelliğini görmüş oldunuz. Gerçekten benim için de çok eğlenceli bir 

yazı oldu. Bir daha ki yayında görüşmek dileğiyle...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !